Новини » Політика 18 березня, 2019, 21:55
Володимир Квурт: Якщо президент – «слуга народу», то в нас психологія рабства
ZIK
ZIK

Йде 30-й рік незалежності, а ми сьогодні задумуємося і бажаємо, щоб очільником держави був «слуга народу». Але ж це все ідеологія рабства.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив міський голова Винник Володимир Квурт.

Він зауважив, що за час незалежності в Україні не було традиції державного управління, адже ще в 90-му році у Києві сиділи «намісники Москви». За словами Квурта, не було в Україні і своєї власної політичної еліти.

«Йде 30-й рік незалежності, а ми сьогодні задумуємося і бажаємо, щоб очільником держави був «слуга народу». Але ж це все ідеологія рабства. А для того, щоб в Україні з’явилася своя еліта, потрібен час. Україна має подорослішати. От євреїв 40 років водили по пустелі», – підкреслив Володимир Квурт.

Водночас він зауважив, що Україні не потрібно 40 років аби знайти еліту, бо серед молоді, яка підростає, отримує європейську освіту і має зовсім інші погляди, є нова українська еліта.

«А якщо говорити про молодих людей, які зайшли у політику, то певний тон мають задавати і їхні керівники, лідери. Чи ми говоримо про Прем’єр-міністра, чи про голову Верховної Ради.

Так, у політику приходило дійсно багато молодих людей, але ми говоримо про модель в цілому. На сьогоднішній день, на жаль, існує певна невідповідність.

Навіть бажання щось змінити часто натикається на зворотну реакцію. Тобто нинішня модель реалізації проектів унеможливлює багато корисних і потрібних Україні речей», – додав міський голова Винник.

Нагадаємо, Володимир Квурт заявив, що Президент Порошенко для Росії – неприйнятна кандидатура.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 16:31 :48