live
Новини » Політика

У Тимошенко голос мешканця Дніпра оцінюють більше аніж голос мешканця Волині, - Герасимов

ZIK

Найбільш цинічно те, що вартість голосу громадянина оцінювалася по різному – у Дніпропетровській області голос чомусь дешевший, ніж на Волині.

На цьому наголосив народний депутат України, голова фракції БПП Артур Герасимов в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK.

Коментуючи розслідування правоохоронних органів, зокрема ГПУ та Нацполіції, кожен із яких виступив із заявами про підкупи та схеми у двох конкуруючих виборчих штабах, представник політично сили у парламенті відкинув підозри про те, що вибори загострюють конкуренцію всередині коаліції.

«Коаліцію почали «ховати» і казати, що вона «тріщить по швах» уже на другий день після її створення. Але з того моменту пройшло вже два роки, і так кількість ефективних і корисних для держави законів, які разом із іншими фракціями прийняла коаліція, доводить, що вона існує, ефективно працює і буде в такому стані до кінця цієї каденції», – прокоментував Артур Герасимов.

Політик впевнений, що заворушення і протистояння, які зараз намагаються створювати на вулицях різних міст України, – це чисто російський сценарій, щоб зіштовхнути різні групи суспільства.

«У Кремлі починають чітко розуміти, що їхній сценарій, про який вони відкрито заявили, не вдається, а саме – «Хто завгодно, тільки не Порошенко». Тому завдання влади та кожного громадянина не допустити цього!», – наголосив Герасимов.

Щодо виборів, то голова фракції запевнив, що влада зробить усе від неї залежне, щоб вибори пройшли чесно, а їхні результати були визнані міжнародною спільнотою.

«Потрібно визнати, що факти підкупу дійсно були. Усі ми бачили викриття правоохоронців, коли розкривали потужну систему підкупу із широкою мережею. І найбільш цинічно те, що вартість голосу громадянина оцінювалася по різному – у Дніпропетровській області голос чомусь дешевший, ніж на Волині», – констатував Артур Герасимов.

Як повідомляли, на Волині вже почали штрафувати порушників виборчого законодавства. Суди розглянули 11 справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з виборами.Loading...
Loading...
Loading...