Новини » Політика 18 березня, 2019, 12:33
У Президента заявили про часткове зняття таємниці під час аудиту «Укроборонпрому»

Під час аудиту «Укроборонпрому» частково, із певних позицій, буде знято гриф «державної таємниці».

Про це під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (груп), яке транслює телеканал ZIK, повідомила представник Президента України у Верховній Раді Ірина Луценко.

Представник Президента у ВРУ, говорячи про аудит в «Укроборонпромі», запевнила, що таку перевірку та інвентаризацію буде проведено, окрім того, до складу Наглядової ради концерну ввійдуть представники НАТО.

Ірина Луценко також дала відповідь заступнику голови Верховної Ради Оксані Сироїд, яка під час засідання Погоджувальної ради заявила, що аудит концерну «Укроборонпром» не може бути проведений в умовах державної таємниці щодо оборонних закупівель.

«Буде знято частково, з певних позицій, таємницю, про яку говорила віце-спікер, що в нас багато таємниць, – буде знято. І така ревізія та інвентаризація буде проведена. Більш прозорі процеси будуть пов’язані із перенесенням окремих підприємств «Укроборонпрому» у перелік тих, які можуть корпоратизуватися, із переліку тих, які не могли бути приватизовані», – заявила Ірина Луценко.

Нагадаємо, 16 березня, Президент Петро Порошенко підписав указ про введення в дію рішення РНБО від 6 березня «Про реформування оборонно-промислового комплексу та підвищення рівня прозорості виконання державного оборонного замовлення», де йдеться про аудит «Укроборонпрому».

Президент заявив, що аудит державного концерну «Укроборонпром» буде проведено до кінця 2019 року.

Як повідомляли, Президент розширить наглядову раду «Укроборонпрому»  представниками НАТО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 18:48 :56