Новини » Політика 18 березня, 2019, 12:37
У «Перших про головне» на ZIKу – нова ведуча
<nbsp;>

Новою ведучою щоденних інформаційних випусків «Перші про головне. Ранок» та «Перші про головне. День» на каналі ZIK стане Євгенія Таганович.

У журналістиці Євгенія Таганович вже 12 років. За цей час змінила низку телеканалів. Останні 5 років працювала на «5-му каналі», де вела, зокрема, програму «Время новостей» – добірку новин з України та світу, спрямованих на російськомовного глядача.

Євгенія Таганович
Євгенія Таганович

«Євгенія – професіонал, ведуча, яка буде повноцінним автором випусків новин, оскільки останнім часом працювала ще й як випусковий редактор. І це, беззаперечно, підсилить нашу команду. Прихід Євгенії є хорошим надбанням для ZIKу. Тож я бажаю нам разом нових вершин у телерейтингах», – говорить шеф-редактор новин телеканалу ZIK Роман Недзельський.

«Сподіваюсь, що доповню суперпрофесійний колектив ZIKу і зможу змінити на краще те, що відбувається в ефірі. Хочу стати єдиним цілим з прекрасною, наскільки я вже змогла зрозуміти, командою, і ми разом будемо робити щось неймовірне, що обов’язково має завоювати глядацьку симпатію і довіру. Це має бути круто та драйвово. Зроблю все, що від мене залежить», – ділиться очікуваннями Євгенія Таганович.

Нагадаємо, наприкінці лютого телеканал ZIK та ведуча інформаційних випусків «Перші про головне. Ранок» та «Перші про головне. День» Анна Нитченко припинили співпрацю.

«Перші про головне» – інформаційний бренд телеканалу ZIK, що об’єднує щоденні прямоефірні програми новин «Перші про головне. Ранок», «Перші про головне. День», «Перші про головне. Вечір», токінг-студії «Перші про головне. Коментарі» та інформаційно-аналітичний тижневик «Перші про головне. Деталі», який виходить щосуботи. Бренд почав своє існування у загальнонаціональному інформпросторі у День Незалежності України 24 серпня 2016 року новинами «Перші про головне». Підсумкова програма тижня «Перші про головне. Деталі» виходить в ефірі з 17 вересня 2016 року. 3 жовтня 2016 року телеканал ZIK запускає токінг-студії «Перші про головне. Коментарі».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 04:33 :35