Новини » Спорт 18 березня, 2019, 8:52
У медальному заліку ЧС з біатлону Україна замкнула ТОП-5
«Золото» Дмитра Підручного підняло Україну у ТОП-5 медального заліку світового форуму у шведському Естерсунді / biathlon.com.ua

Завершився головний старт сезону-18/19 стріляючих лижників – у шведському Естерсунді гонками з масовим стартом вичерпана програма чемпіонату світу 2019 року.

Завдяки феноменальному успіху Дмитра Підручного, а також завойованій в гострій боротьбі «бронзі» нашої жіночої естафети, Україна закінчила турнір на п’ятому місці в загальнокомандному медальному заліку, опинившись так високо вперше з олімпійського турніру 2014 року, повідомляє biathlon.com.ua.

Першість тут – за Норвегією, яка виграла медальний залік чемпіонатів світу з біатлону вперше з 2013 року, коли також мала величезну перевагу над усіма командами-суперницями. До речі, той турнір в Нове-Мєсто (Чехія) був одним з найуспішніших чемпіонатів світу і в історії української команди.

Головними героями турніру можна назвати Йоханнеса Тінгнеса Бьо, який взяв участь в трьох переможних естафетах команди, а також в особистих гонках завоював «золото» і «срібло». А також шведку Ханну Еберг, яка, виступивши у всіх семи можливих гонках, жодного разу не опускалася нижче п’ятого місця – ні з командою, ні в особистих стартах, при цьому вигравши «золото» індивідуальної гонки і двічі піднімаючись на подіуми разом з шведськими естафетами.