Новини » Львів Читать эту новость на русском

У Львові відомі автори проведуть «Інтенсив з письменницької майстерності» для початківців

23-24 березня у Львові пройде «Інтенсив з письменницької майстерності» від Центру «LITOSVITA». Відомі письменники поділяться теорією і практичним інструментарієм. Програма складатиметься з лекційної та практичної частин.

Про це повідомляє Центр літературної освіти.

Лекторами інтенсиву будуть відомі та професійні письменники, видавці і літературознавці: Юрій Андрухович, Мар’яна Савка, Ростислав Семків, Олександр Михед, Галина Вдовиченко, Ірина Старовойт, Галина Листвак, Юлія Сливка, Галина Крук, Катерина Міхаліцина.

Вони розкажуть як і з чого почати свою творчу діяльність, ознайомлять із структурою та плануванням тексту, навчать створювати сюжет, конфлікт і драматичну ситуацію. Окрім того пояснять, як сконструювати головного героя та інших персонажів, працювати над мовою і авторським стилем, описами, художніми деталями, метафорами та іншими засобами виразності.

Також фахівці поділяться вміннями: «читати, як письменник», редагувати написане і знайти видавця. Покажуть, як довести творчий задум до готового тексту і пояснять, яких типових помилок слід уникати авторам-початківцям.

Щоб взяти участь у заході, потрібно попередньо зареєструватись, адже кількість місць обмежена.

Вартість лекційної частини, становить 1700 грн. Сюди входять 10 лекцій і майстер-класів, кава-брейки, роздаткові матеріали.

Вартість лекційної програми та практики – 3000 грн. У вартість входять: 10 лекцій і майстер-класів, 5 практичних занять, кава-брейки, роздаткові матеріали.

Лекційна програма відбуватиметься 23-24 березня з 10:00 до 19:00год. у «Бібліотеці на Ринку» (пл. Ринок, 9). Практична – 28 березня; 2, 4, 9 і 11 квітня з 19:00 до 21:00 год. в «Urban бібліотеці» (вул. Устияновича, 4). 

Контактна особа: 063-483-18-20 (Ірина).

Loading...