Новини » Регіони

У Луцьку особливо зраділи командам з Донбасу, які приїхали на чемпіонат зі змішаних єдиноборств

На чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей і юнаків до Луцька прибули команди із 22 областей.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної політики ОДА.

До Луцька приїхали 320 спортсменів з 22 областей, аби взяти участь у чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків.

«Вітаю та спасибі, що завітали до нас. Ми раді вас підтримати. Особливо вітаю команди Донецької, Луганської областей. Спасибі, що дбаєте про України і вважаєте себе українцями. Ми усі українці та дбаємо про Україну. Ви – герої, бо прославляєте нашу державу. Ваші перемоги, ваша тяжка праця після навчання чи роботи варта пошани. Коли інші відпочивають, ви працюєте над собою. Ви надійні. Ви вмієте перемагати. І такі як ви тримаєте Україну», – привітав присутніх гостей Олександр Савченко.

До слова, Волинську область представляє 52 учасника. Це об’єднана команда із вихованців спортивних клубів: «Воїн», «Прайд», «Магістр» та «Легіон».

Загалом, керівництво здійснюють Міністерство молоді та спорту України та Федерація змішаних єдиноборств ММА України. Підготовка та безпосереднє проведення здійснює Волинський обласний відокремлений підрозділ громадської організації Федерації змішаних єдиноборств ММА України.

 Loading...