Новини » Політика 18 березня, 2019, 22:58
Сміттєвий скандал – Квурт про Садового: Стратегічні прорахунки
ZIK
ZIK

Андрій Садовий втратив час і можливість діалогу з громадами, щодо будівництва сміттєпереробного заводу, коли це було реально зробити.

Про це в ефірі програми « HARD з Влащенко« на телеканалі ZIK розповів, міський голова Винників, секретар Львівської міськради 2006-2010 рр Володимир Квурт.

На запитання ведучої про те, чому за всі ці роки у Львові так і не почали будувати сміттєпереробний завод, адже цілій Україні відомий скандал зі сміттям у Львові, пан Квурт сказав, що є проблема довіри громад, на території яких має з’явитися це підприємство.

«Вони не вірять обіцянкам, що певні негативні речі будуть зупинені, що завод буде побудований у відповідності до світових стандартів. Як наслідок вони висловлюють свою позицію. І теж очевидно, що цю позицію використовують опоненти. В цій ситуації важко говорити про якийсь конструктивний хід і швидку реалізацію такого проект», – зазначив міський голова Винників.

Водночас Наташа Влащенко поцікавилася, чому на цю проблему пан Садовий не звернув особливу увагу, адже від цього залежав не тільки його авторитет в місті, але і його політична кар’єра. У відповідь пан Квурт сказав, що тільки тепер це здається очевидним. Однак, саме трагедія, яка сталася в Грибовичах практично унеможливила і серйозно прискорила негативні процеси у відносинах міського голови і будівництва заводу.

«Я бачу, що Андрій Садовий втратив час і можливість діалогу з громадами, коли це було реально зробити. Розмова про закриття Грибовицького сміттєзвалища не сьогоднішня. Ще 10 років тому було зрозуміло, що потрібно вирішувати це питання», – зауважив Квурт.

Крім цього, він розповів, що у Львові окрім сміттєзвалища є ще багато питань. Зокрема, за його словами, у Львові залишається відкритим питання кладовища, бо практично всі місця вичерпані, а перемовини з навколишніми громадами не ведуться і це теж викликає тривогу.

«Львові варто звернути увагу на транспортні перевезення. Львів закупляє багато транспорту, більше ніж інші міста в Україні, але попри це сама схема не працює. Сьогодні багато львів’ян незадоволені тим, як надаються послуги перевезення. І подібних проблем є ще достатньо. Як на мене, існують певні стратегічні прорахунки. Можливо Андрій Садовий більше сконцентрувався на загальноукраїнських проблемах», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що Австрійський бізнесмен заявив, що інвесторам пропонували взяти частину роботи з реалізації проекту щодо Грибовицького сміттєзвалища, але за це потрібно було покласти 5 мільйонів доларів «на стіл».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 19:06 :10