live
Новини » Львів

Ремонт пл. Двірцевої: з 22 березня приміські і міжнародні автобуси змінять локацію відправлення

У Львові триває перший етап реконструкції пл. Двірцева, що на Головному залізничному вокзалі, під час якого закрили для проїзду дорожню частину з лівого краю площі і до головного входу вокзалу. На цій ділянці проводяться роботи із заміни каналізаційного колектора. А вже з 22 березня закриють наступну ділянку площі – територію, де розміщений автовокзал. Приміські і міжнародні маршрути змінять локацію.

«З 22 березня буде закрито автостанцію. Тоді приміські і міжнародні маршрути змінять місце локації: приміські будуть зупинятися на площі перед приміським вокзалом, а міжнародні автобуси будуть зупинятися на парковці залізничного вокзалу, поруч із зупинками міського громадського транспорту. Також нагадаю, що з 31 березня ПрАТ «Укрзалізниця» вводить додаткові зупинки на станції «Підзамче» для 53 потягів», – розповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

Станом на 18 березня 2019 року вже демонтовано 630 м кв бруківки зі швами, 349 м кв дорожньої плитки розміром 21 на 21 см, вісім прожекторів освітлення фасаду вокзалу, чотири вуличних ліхтаря освітлення площі і частково зроблений демонтаж фонтану. Також розпочалися роботи з влаштування каналізаційного колектора діаметром 1000 мм. Зараз вже прокладено 66 м труби.

Довідка.

Нагадаємо, замовником робіт з реконструкції пл. Двірцева є ЛКП «Львівавтодор», а виконавцем робіт, відповідно до тендеру, ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Проектом реконструкції площі передбачено збільшення інфраструктури громадського транспорту, збільшення кількості зупинок, облаштування громадського простору, облаштування сучасного фонтану, підземного паркінгу тощо. Триватиме реконструкція два роки. Згідно з договором, укладеним з підрядною організацією «Онур», вартість робіт становитиме 165,5 млн. грн.

Проектом реконструкції площі Двірцевої передбачено, що трамвайні колії прокладатимуть на підколійні залізобетонні плити. Вздовж трамвайного маршруту буде замінено контактну мережу. Поблизу кінцевої зупинки облаштують приміщення диспетчерської та електронне інформаційне табло. На хідниках буде замощено тротуарну плитку з природного каменю різного типу із тактильними елементами. На посадкових платформах трамвая та автобусів збудують пандуси, а на території площі облаштують острівки таксі, переїзду та острівки платформ АС. На проїжджій частині зявиться асфальто-бетонне покриття, а місця для відстою автобусів замостять бруківкою. Вздовж проїжджої та пішохідної зони замінять освітлення, встановлять антипаркувальні стовбці зі світлом та сітілайти. 

Фонтан навпроти входу до будівлі залізничного вокзалу замінять на «динамічний фонтан» із дев’ятьма форсунками та кольоровою підсвіткою.

Заплановано облаштування всієї площі зеленими насадженнями. Тут зявляться платан кленолистий, яблуні, сакури, берези, дуби, робінії псевдоакаційні, бобівники анагіролисті та чимало кущів, зокрема бірючина звичайна, кампасис вкорінюючий, дрік красильний, деревій таволговий, молінія голуба, золотарник, ехінацея, котяча мята Фассена та ірис бородатий.Loading...
Loading...
Loading...