Новини » Події 18 березня, 2019, 17:23
Путін приїхав до Криму у п’яту річницю його анексії
Президент Росії Володимир Путін. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Президент Росії Володимир Путін. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У п’яту річницю анексії Криму президент Росії Володимир Путін приїхав на окупований півострів.

Про це повідомляє російське видання ТАСС.

Повідомляється, що Путін відкрив два блоки на Балаклавській і Таврійській ТЕС в Криму, традиційно висловившись на підтримку анексії.

«18 березня – знаменний день для Севастополя, для Криму, так і для всієї країни. П’ять років тому відбулося возз’єднання Криму і Севастополя з Росією, і тоді ж, у 2014 році, ми розуміли, що попереду дуже велика, масштабна робота. І сьогодні вона, ця робота, йде за планом, послідовно, системно», – заявив президент РФ.

Введення нових енергооб’єктів Путін назвав «важливим кроком у зміцненні енергетичної безпеки Кримського півострова».

За його словами, загальна потужність цих електростанцій подвоїться, вироблятиметься стільки ж електроенергії, скільки Крим отримував з України до анексії, і зможе покрити 90 відсотків енергетичних потреб Криму.

Президент РФ заявив, що в 2014 році власна генерація на кримському півострові становила 160 МВт.

«Цього було навіть недостатньо з урахуванням поставок з України, явно було недостатньо для сталої роботи та подачі електроенергії в житлові будинки, лікарні, школи і тим більше для розвитку кримського півострова», – додав він.

«Сьогодні загальний обсяг енергоспоживання в Криму становить десь 1000-1100 МВт. З урахуванням введення нових об’єктів загальний енергетичний ресурс Криму і Севастополя складе близько 2070 МВт. Таких обсягів буде достатньо не тільки для покриття власних потреб з урахуванням планів розвитку Кримського півострова, але і за необхідності для передачі в сусідні регіони», – заявив Путін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 04:05 :18