Новини » Політика 18 березня, 2019, 3:00
Порошенко: На жодні торги й підкилимні домовленості щодо Криму ми не підемо
Президент України Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко

Забезпечення відновлення територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України залишається найважливішим завданням для влади і Президента.

На цьому наголосив Президент України Петро Порошенко в інтерв’ю телеканалу «Україна», – повідомляє прес-служба глави держави.

«Перша позиція, що ми маємо розуміти, хто нам протистоїть. Одна з найбільших військових машин світу – тоталітарна, яка поставила завдання на сьогодні зробити незаконну анексію Криму. І перше, що ми зробили – сколотили світову солідарність з Україною, яка сприяє визволенню Криму», – заявив глава держави.

Він підкреслив, що «ні на які торги, ні на які підкилимні домовленості Україна ніколи не піде».

«Крим буде повернуто Україні. Ми зробимо все можливе, щоб це було зроблено якнайшвидше, одразу же після президентських виборів. Бо ви чули неодноразові заяви Путіна, що до президентських виборів цього робитися не буде, бо він дуже сподівається, що буде обраний будь-хто, крім Порошенка для того, щоб нова українська влада приповзла на колінах і подарувала йому Крим. Моя позиція – не дочекаються. Ми звільнимо Крим», – сказав він.

Президент зазначив, що для цього Україна нарощує військову потужність, зміцнює міжнародну солідарність, забезпечує економічне зростання.

«Те саме буде з Донбасом. Не виключаю, що одразу після виборів у нас буде прогрес по блакитних шоломах (запровадження миротворчої місії під егідою ООН на окупованій частині території Донбасу – ред.)», – також зауважив глава держави.

У цьому зв’язку він наголосив, що до юрисдикції спеціальної моніторингової місії ОБСЄ належить не лише Донбас, а й Крим. «І ми маємо абсолютно чіткий план, буквально потижнево, що ми маємо робити для цього», – наголосив Порошенко.

Президент також подякував Меджлісу кримськотатарського народу. «Окремо хотів би до них звернутися – вірте, ми будемо боротися за те, щоб звільнити Крим. Ми ніколи жодного дня не забуваємо про вас. І ми пишаємося вашою боротьбою. Разом ми точно переможемо», – сказав глава держави.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 00:25 :45