live
Новини » Суспільство

Весна прийшла: астрологи порадили, коли варто садити городину

ZIK

Весна не лише на календарі, а й через температуру змушує відкладати теплі речі. Втім, чи довго погода буде такою лагідною і яких ще температурних сюрпризів слід чекати?

Про це йдеться в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

Ймовірно, ця весна таки буде теплою, хоча роздягатися поки що рано, кажуть метеорологи. А ось травень обіцяють дощовий.

«Температура у квітні буде вище середньої, мало опадів. У травні також буде тепло», – каже доктор фізико-математичних наук у галузі метеорології Вазіра Мартазінова.

Астрологи ж цієї весни обіцяють сприятливу пору. Буде чимало днів, коли зірки допомагатимуть в усіх починаннях – це 7, 16, 17, 26 та 29 квітня. У травні ж доленосними будуть 11, 13, 18, 21 та 29 числа. А от плани варто складати вже 5 квітня, тобто на молодий місяць.

«Усе, що планується в перший місячний день, у перших півгодини-годину, має хороший старт і дає позитивні результати», – коментує астролог Олена Осипенко.

Саджати ж городину теж радять за місячним календарем. У середині квітня варто братися за картоплю, цибулю й огірки. А ще – сіяти кріп із петрушкою.

Та березень ще здивує температурними стрибками, попереджають синоптики. Наступного тижня чекають на шторми, зливи і подекуди зниження температури, аж до -2.

Нагадаємо, на Тернопільщині вітер пошкодив 80 будівель і повалив дві водонапірні вежі.

Вікторія Ковцун, «Перші про головне»Loading...
Loading...
Loading...