Новини » Політика 18 березня, 2019, 18:38
Петро Порошенко: Силові провокації в Україні стають системними
ZIK
ZIK

Путін не змирився з вибором курсу України і продовжує гібридну війну проти нашої держави. Зараз силові провокації набувають системного характеру, хтось хоче перевести виборчу кампанію у формат вуличних зіткнень.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив Президент України Петро Порошенко.

Пан Порошенко вважає, що за останні 5 років Путін не змирився з вибором курсу України і тим, що українці систематично ламали всі його плани. На його думку, це показують його дивізії на кордоні з Україною, які готові будь-якої миті до вторгнення, і постійні обстріли та провокації.

«Кремль відмовляється виконувати взяті на себе міжнародні зобов'язання і продовжує гібридну війну проти нашої держави. Подивіться, що відбувається в останні тижні, коли стало зрозуміло, що патріотизм і здоровий глузд впевнено перемагають фейки інформаційної війни. Тому зараз набувають системного характеру силові провокації. Комусь дуже хочеться перевести виборчу кампанію у формат вуличних зіткнень, щоб пролилась кров. Путін хоче крові», – зазначив Порошенко.

Президент України вважає, що такі дії – це вже не технологія, це спроба зірвати вибори. І точно не український сценарій, бо наш вибір – це провести прозорий, справедливий виборчий процес, який викликає довіру в українців і в усього світу.

«Наш сценарій – провести чесний підрахунок голосів. Тільки так ми зможемо продовжити той курс, яким йшли 5 років. Ми спільними зусиллями здійснили колосальну роботу і там, де були гасла і декларації, ми створили надійний фундамент української державності. Але це лише початок, бо треба знову нагадувати людям, які ставки є на цих виборах. Про віру й ціну помилки», – наголосив гарант.

Окрім цього, в своїй промові пан Порошенко зауважив, що давня і новітня історія вчить, що для того, щоб вижити із сусідом Росією, треба мати сильне військо. Саме армія, а не меморандуми є запорукою безпеки, суверенітету і територіальної цілісності. Президент додав, що армія – це його головний пріоритет.

«Відкрию вам таємницю, після завтра вирушаю на випробовування нових ударних безпілотників. Якби нам це все в 2014 році, все було б по-іншому. А тоді довіра до України була настільки низькою, що в усьому світі діяло ембарго на постачання нам зброї, ніхто нічого нам не продавав. Тоді не вірили, казали половина вашого війська – це КДБешники, а половина – вже все перепродадуть. Нам треба було за такий короткий термін завоювати такий рівень довіри, який ми маємо зараз», – констатував Президент.

Нагадаємо, що вдень 9 березня до будівлі Адміністрації Президента в Києві прийшли учасники організацій «Національний корпус» і «Національні дружини». Вони вимагали заарештувати фігурантів розслідування щодо розкрадання в оборонній сфері. Націоналісти спробували прорвати кордон силовиків. У хід пішли вибухові пакети, димові шашки і сльозогінний газ. Під час сутичок на Банковій постраждали троє силовиків, відкрито кримінальну справу.

Згодом повідомлялося, що в Черкасах Нацкорпус намагався зірвати виступ Порошенка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 15:33 :46