Новини » Політика 18 березня, 2019, 15:51
Педагоги з Львівщини підтримали Порошенка: «Це вибір на користь гідного життя»

Сьогодні, 18 березня, педагоги з Львівщини звернулись до громадськості з приводу майбутніх президентських виборів в Україні. Зокрема, вони підтримали кандидатуру нинішнього глави держави Петра Порошенка.

Як пише «Гал-Інфо», спікерами заходу виступили:

  • Петро Сікорський – директор НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліце» с. Вузлове Радехівського р-н.
  • Степан Бурбан – директор НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» с. Ставчани Пустомитівського р-н.
  • Надія Гавло – директор НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Замочок Жовківського р-н.
  • Іван Вовк – директор НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» с. Комарно Радехівського р-н.

Також видання публікує повний текст звернення педагогів з Львівщини:

«Наближається час виборів. Довкола нас щораз частіше точаться дискусії про кандидатів у президенти, нас запитують друзі та сусіди, за кого будемо голосувати. У цей час ми сповна відчуваємо власний авторитет у громадах, бо з нами радяться, до нашої думки дослухаються.

Це час, у який ми маємо продемонструвати ті вміння та цінності, що їх самі покликані розвивати в наших учнях. Маємо бути важними, щоб не піддаватися на політичні маніпуляції, бо сьогодні медіаграмотність – це не тільки вимоги нових шкільних програм, це запорука виживання нашої держави. Мусимо критично оцінювати тих, хто навперебій змагається у своїх обіцянках знизити оплату за комунальні послуги, захмарно підняти наші зарплати чи через всенародне опитування призначити керівника СБУ. Пам’ятаймо: «відрізняти правду від вигадки» – не тільки обов’язковий навчальний результат учнів 2-го класу Нової української школи, а й результат нашого навчання через досвід тривалістю понад 27 років Незалежності. Так само важливо розрізняти художню вигадку і реальність, не накладаючи рис розтиражованого кіногероя, який «служить інтересам народу», на реального актора із звичним йому і його ляльководу сленгом «зешибісь», чиї інтереси не виходять за межі власних бізнесових планів.

Погодьмося, колеги, що критичне мислення і деструктивна критика – це різні поняття. Кожен із нас усвідомлює, як складно зробити якусь конкретну справу: навчити учнів мислити, висловлювати свою думку, писати твори чи розмовляти англійською. А ще складніше – навчити відповідальності, чесності, працьовитості. Заходячи до класу, ви розумієте, що на великі трансформації у людській свідомості потрібен час, а не просто документ, який задекларує бажану зміну. Не вимагаймо миттєвих покращень, піддаючись на «обіцянки нового курсу». Миттєві зміни бувають у Північній Кореї та у казці про Червону Шапочку, але не у великій демократичній державі. Зрозуміло, що для змін у демократичному суспільстві потрібно більше часу, ніж в авторитарному. Тому даймо час тим, хто діє – згадаймо ще одну істину діяльнісного підходу Нової української школи.

Громадянська відповідальність – це не тільки про мету навчання учнів. Це також про нас, дорослих. Незалежно від того, які ваші політичні вподобання і за кого ви віддасте свій голос на цих президентських виборах, пам’ятайте, Ваш голос – цінність, яку не варто змарнувати і яка не продається. Ваша участь у виборчих комісіях і чесне служіння правді – чудова нагода посилити свій авторитет серед співгромадян – ваших колишніх і теперішніх учнів, їхніх батьків. Бо престижність – це не про відсотки в оплаті, а про гідність і відповідальність за Українську Державу.

Дорогі колеги. У ці важливі для України дні кожен із нас робить свій вибір: хтось на користь низьких тарифів і кабальної залежності від Росії, а хтось – на користь гідного життя – свого, своєї родини і України. Тому звертаємося до Вас проголосувати за президента Петра Порошенка».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 18:15 :30