Новини » Львів 18 березня, 2019, 11:56
На Львівщині на кордоні вилучили 29 старовинних монет
facebook.com/sfs.lviv
facebook.com/sfs.lviv

Внаслідок скоординованих спільних заходів працівників Львівської митниці ДФС та співробітників управління СБУ у Львівській області викрито спробу незаконного вивезення з України 29 старовинних монет.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.

Так, громадянин Німеччини, що прямував до Республіки Польщі через митний пост «Шегині – Медика» автомобілем «SKODA FABIA», для перетину кордону обрав смугу руху «зелений коридор». Однак під час митного контролю виникла підозра щодо наявності в автомобілі товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню. І не даремно. У салоні в альбомах митники виявили 29 монет, серед яких періоду царської Росії різного номіналу 1863 – 1916 років, дві монети з написом «Денга» 1743 та 1746 років та інші.

facebook.com/sfs.lviv
facebook.com/sfs.lviv

Відповідно до ч. 1 ст. 197 Митного кодексу України, у випадках, передбачених законом, на окремі товари встановлюються обмеження щодо їх переміщення через митний кордон України. Митний контроль та митне оформлення таких монет здійснюють митниці ДФС на підставі свідоцтва на право вивезення (тимчасового вивезення) культурних цінностей з території України, виданого Мінкультури України за формою, встановленою постановою № 984.

facebook.com/sfs.lviv
facebook.com/sfs.lviv

За ознаками ст. 471 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил.

Монети вилучено, їх скерують на експертизу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 15:31 :28