Новини » Політика 18 березня, 2019, 13:08
Мустафа Джемілєв: В українській політиці питання Криму підіймають дуже рідко

Окрім Криму, в України є й інші проблеми, пов’язані з російською окупацією. Однак, складається враження, що для українського істеблішменту кримське питання вже далеке.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK заявив нардеп, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

«На мою думку, українська влада у стосунку до Криму робить те, що може, а не хоче. Можливості у нас, на жаль, обмежені. Тому особливих претензій нема», — каже експерт.

Окрім Криму, в України є й інші проблеми, зазначає лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

«Тому, на нашу думку, проблемі півострову приділяють за мало уваги. Нашому істеблішменту кримське питання не дуже близьке. Та хоча б наш Президент на всіляких міжнародних платформах порушує проблему», — говорить експерт.

Утім, в самій Україні питання Криму широко не обговорюється, багато людей не знають, що відбувається на півострові, наголошує Мустафа Джемілєв.

«Мене непокоїть те, що напередодні президентських виборів безліч кандидатів у своїй риториці, програмах зовсім не згадують про Крим», — коментує експерт.

Також лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв зізнається: не очікував, що окупація півострова триватиме п’ять років.

«Я був переконаний, що звільнити території можна набагато раніше. Адже порушення міжнародного права Росією було надзвичайно відвертим і наглим. Ми очікували, що світова спільнота матиме різкішу реакцію», — додає експерт.

Нагадаємо, Путін летить у Крим, щоби «відзначити» річницю окупації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 16:21 :01