Новини » Політика 18 березня, 2019, 22:20
Мери переглянули стосунки з державними органами влади, – Горган про вплив на вибори
ZIK
ZIK

Зараз мери міст переглянули свої стосунки з органами державної влади, тому не можна говорити про можливість застосування адмінресурсу на місцях.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив депутат Київської обласної ради фракція «Солідарність» Олександр Горган.

Пан Горган сказав, що за підсумками децентралізації вже не існує такого адмінресурсу, завдяки якому владі можна було впливати на місцях.

«Адмінресурс дуже успішно використовувала команда Януковича. Зараз мери міст обласного значення, районного значення і сільські голови відчувають себе дуже незалежно. Вони навіть не те, що дистанціювалися, але переглянули свої стосунки з органами державної влади», – зазначив Горган.

За його словами, за підсумками децентралізації, важелі адміністративного ресурсу повністю знищені. Тому сьогодні нікому до голови не прийде, як було колись, збирати в один зал головних лікарів, директорів шкіл і давати їм інструкцію в режимі директив за кого голосувати.

«Колись давали рознарядку для вчителів, вихователів дитячих садків, лікарів, які повинні були забезпечити явку, роботу з працівниками і відповідні результати голосування. Ці люди були адміністративно підлеглі, тому що, наприклад, головних лікарів районних лікарень не могли призначити без позиції голови райдержадміністрації. Зараз головні лікарі райлікарень призначаються районними радами, й адміністрація ніяк не втручається. Те саме з директорами шкіл», – пояснив депутат.

Нагадаємо, політолог Тарас Чорновіл заявив, що ризики зриву президентських виборів, які мають відбутися 31 березня, знизилися.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 06:52 :45