Новини » Політика Читать эту новость на русском

Кандидат у президенти Юрій Дерев’янко підтримав автопробіг за доступні авто у Львові

Юрій Дерев'янко. Фото: volya.ua

Кандидат у президенти від партії «ВОЛЯ», народний депутат України Юрій Дерев’янко взяв участь в автопробігу за доступні автомобілі, який відбувся у Львові.

Про це повідомляє прес-служба партії.

Як зазначається, понад 50 автомобілів організовано проїхали вулицями Львова – від «Арени «Львів» до Проспекту Свободи.

Фото: volya.ua
Фото: volya.ua

Під час акції до пробігу долучилось багато автомобілів львів’ян, які проїжджали повз. Деякі машини сигналили на знак підтримки. Учасники пробігу запалили фаєри з вимогою встановити 10% за розмитнення автомобіля від його вартості.

Під час заходу Юрій Дерев’янко підкреслив, що закони про розмитнення, які були ухвалені в минулому році, не вирішили проблеми авто на європейській реєстрації, а лише більше її поглибили. За його словами, створені умови вигідні лише олігархам.

«Ці люди бачать вас як своїх майбутніх клієнтів, які мають купити у них або китайські автомобілі, або російські, заробляючи з кожного українця по 300-500 доларів в свою кишеню», – звернувся Дерев’янко до автомобілістів.

Фото: volya.ua
Фото: volya.ua

Нардеп також нагадав, що разом з автомобілістами розробив два законопроекти № 9518 і 9519, які впроваджують єдине правило для всіх українців – 10% розмитнення від вартості автомобіля плюс оплата пенсійного фонду при перереєстрації і все.

«Це означає, що в державний бюджет за нашими законами протягом одного року надійде 23 мільярди гривень, з них 14,2 мільярда гривень від розмитнення та понад 8 мільярдів – ПДВ і акциз з палива, яке ці автомобілі споживають за один рік», – порахував Юрій Дерев’янко.

Фото: volya.ua
Фото: volya.ua

За словами політика, автомобіль – це не розкіш, а засіб бути економічно активними, заробляти гроші на себе і свої родини для кожного українця.

Юрій Дерев’янко додав, що якщо українців змусять позбутися своїх машин, обласні, районні бюджети недоотримають багато коштів.

Фото: volya.ua
Фото: volya.ua

Нагадаємо, 31 січня Юрій Дерев’янко зареєстрував в парламенті законопроекти №9518 та №9519 щодо спрощення оподаткування транспортних засобів та встановлення ставки оподаткування 10% від вартості автомобіля. Відповідні зміни депутат пропонує внести в Податковий та Митний кодекси України.

Співавторами законопроектів стали понад 80 представників ініціативних груп з більшості регіонів України.

Раніше автопробіги за доступні авто за участі Юрія Дерев’янка відбулись в Полтаві, Кременчуці, Вінниці Одесі та Чернігові.

 

Loading...