Новини » Події 18 березня, 2019, 18:14
Чи можуть бути зірвані вибори, – нардеп Ємець назвав два варіанти
ZIK
ZIK

Вибори можуть бути зірвані через фальсифікації і махінації або через втручання у технічний процес.

Таку думку в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив народний депутат України Леонід Ємець.

Народний обранець зазначив, що є два фактори, які можуть вплинути на те, що вибори Президента України, заплановані на 31 березня, не відбудуться:

«Перше – коли вибори будуть проведені через фальсифікацію. Тобто результат, який буде отримано на виборах, він не буде тим результатом, що відображає волю людей. А якщо до влади через різні фальсифікації і махінації на виборах прийде той чи інший кандидат, якого виборці насправді не обирали, то це лише породить ненависть людей до новообраної влади», – підкреслив Леонід Ємець.

А от другий варіант, за допомогою якого вибори можуть бути зірвані, за словами обранця, це втручання у технічний процес.

«Другий варіант – це коли вибори пройдуть чесно, коли виборець прийде зі своїм голосом на виборчі дільниці, але вже після цього вибори будуть зірвані  у частині технічного процесу. Тобто ні один, ні інший варіант не дасть нам чесного волевиявлення», – додав Ємець.

Тому, наголосив нардеп, як політикам, так і пересічним українцям потрібно зосередитись на чесних виборах і на захисті результатів.

«От тоді ми будемо мати реальне волевиявлення. А наскільки воно буде задовольняти нас у тому, що ми будемо впевнені у європейському цивілізованому майбутньому, то це буде вже наша спільна відповідальність за чесні результати. Але якщо цей результат буде вкрадено або виборів взагалі не дадуть провести, то це буде означати, що війна перейшла дещо в іншу категорію», – підсумував Леонід Ємець.

Нагадаємо, політолог Тарас Чорновіл заявив, що ризики зриву президентських виборів, які мають відбутися 31 березня, знизилися.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 23:01 :46