Новини » Політика

Борис Бабін пояснив, для чого росіянам мілітаризація окупованого Криму

ZIK

У Криму сьогодні відбуваються дуже активні мілітаризаційні процеси, оскільки півострів є дуже важливим логістичним майданчиком для військової присутності РФ на Близькому Сході. Це так само дуже важливо для відповідного тиску на Україну та інші країни Чорноморського басейну.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK розповів представник Президента України у Криму (у 2017-2018 роках) Борис Бабін.

Він висловив переконання, що Росія готує плацдарм для нових проявів агресії. Відтак, саме для цього їй і потрібна мілітаризація окупованого Кримського півострова.

«Це очевидно і всім прекрасно зрозуміло. Відповідно її активність на Близькому Сході, в Африці та на пострадянському просторі – не лише в Україні, а й у країна Чорноморського басейну – цілком зрозуміла для будь-якого військового. Для Росії це розширення експансії та зон впливу», – переконаний політик.

Крім того, він наголосив, що дуже печальним є те, що за останні 5 років ані Україна, ані цивілізовані країни світу фактично нічого не змогли протиставити Росії.

«Всі питання щодо інформаційних, політичних, юридичних форм протидії – це все дуже добре, це слід робити, це обов’язково увійде у підручники з міжнародного права. Втім, війни підручниками не виграють», – наголошує Борис Бабін.

Він також зауважив, що у Криму сьогодні відбуваються дуже активні мілітаризаційні процеси, оскільки півострів є дуже важливим логістичним майданчиком для військової присутності РФ на Близькому Сході.

«Це так само дуже важливо для відповідного тиску на Україну та країни чорноморського басейну. У Криму постійно зростає угруповання (російських військових – ZIK). Вони виконують завдання і регіонального масштабу, і тактичного масштабу проти України», – розповідає екс-представник Президента України у Криму.

З його слів, сьогодні окупанти накопичують на півострові новітню зброю, переозброюють Чорноморський флот, а віднедавна почали і мілітаризацію Азовського моря.

«Вони розвивають все за план, а ніхто не можу їм протидіяти. Чи не хоче їм протидіяти. Центральна акваторія північної частини Чорного моря повністю контролюється росіянами, а ми замість підвищення моральної спроможності наших сил вчимося склеювати паперові кораблики. Ще жодну війну ніхто не вигравав у такий спосіб», – заявив Бабін.

Нагадаємо, Північноатлантичний альянс закликав Російську Федерацію повернути контроль за окупованим Кримським півостровом Україні.

Читайте також: В Росії зробили тривожну заяву по війні з Україною

Loading...