live
Новини » Політика Читать эту новость на русском

Артур Герасимов: Тимошенко через суд намагається скасувати виступ 10-річної давності у Мюнхені

ZIK

Весь світ чув, як Юля Тимошенко у Мюнхені виступила із заявою про те, що Україні не потрібно в НАТО, тому що Росії це не сподобається, а Печерський суд цього не чув.

На цьому наголосив народний депутат України, голова фракції БПП Артур Герасимов в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK.

Голова фракції БПП Прокоментував рішення Печерського районного суду міста Києва щодо його висловлювань у бік Юлії Тимошенко та наклепі, як заявила сторона позивача.

«Я дуже задоволений, що Печерський суд, який засудив Юлію Тимошенко, Юрія Луценка, тепер вже засудив і мене. І це рішення суду доводить тільки те, скільки в нас ще є роботи у судовій реформі. Мені дуже цікаво почитати, що насправді вирішив суд, оскільки я ще не бачив цього рішення», – прокоментував Артур Герасимов.

За словами політика, предмет позову лідерки «Батьківщини» полягав у тому, що вона відкидає усі звинувачення щодо свого виступу на Мюнхенській конференції з питань міжнародної безпеки, яка проходила 6-7 лютого 2009 року, та наполягає на тому, що Артур Герасимов збрехав щодо її реальної позиції.

«Весь світ чув, як Юля Тимошенко у Мюнхені виступила із заявою про те, що Україні не потрібно в НАТО, тому що Росії це не сподобається, а Печерський суд цього не чув.

Тому виходить так, що Юлія Тимошенко за допомогою проміжного рішення українського суду намагається скасувати свій виступ на Мюнхенській конференції 10-річної давності», – констатував Артур Герасимов.

Читайте також: У мережу злили «дружню» розмову Тимошенко та Коломойського: аудіо

Як повідомляли раніше, кандидати у президенти України Юлія Тимошенко та Анатолій Гриценко не прийшли на засідання Тимчасової слідчої комісії ВР для проведення розслідування відомостей щодо фактів розкрадання у Збройних Силах України та обороноздатності держави в період з 2004 по 2017 рік. Хоч їх і запросили, адже вони фігурують у матеріалах розслідування.

Читайте також: Тимошенко, яка зараз критикує Порошенка, у 2014 році вимагала здатись Росії, – журналістLoading...
Loading...
Loading...