Новини » Політика 17 березня, 2019, 19:40
Тимошенко на десятитисячному мітингу в Сєверодонецьку закликала до єдності України
Фото надане прес-службою
Фото надане прес-службою

Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко провела зустріч із громадою на центральній площі Сєвєродонецька у Луганській області. Поспілкуватись із політикинею прийшли близько 10 тисяч осіб.

Про це повідомляє офіційний сайт «Батьківщини».

«Я ніколи не допущу, щоб нас, єдиний український народ, хтось ділив на схід і захід, за мовою, релігією, політикою. Щоразу на кожних виборах нас намагалися розвести по різні сторони барикад», – зауважила Юлія Тимошенко.

Тож вона наголосила: потрібно негайно починати новий сильний переговорний процес, який базуватиметься на підписаному у 1994 році Будапештському меморандум. Тоді наша країна відмовилася від ядерного потенціалу в обмін на гарантії недоторканності кордону. Тож, на думку лідерки «Батьківщини», після виборів найперше президент повинен зібрати за одним столом лідерів країн-підписантів.

«Останнім часом я маю розмови зі всіма лідерами ключових країн. Я з ним добре знайома і можу говорити без посередників та спеціальних процедур. Я говорю про те, щоб після виборів ми сіли за стіл і домовилися про мир. І мир буде. Я знаю настрої кожного президента, який давав нам гарантії, знаю настрої їхніх команд і народів. Мир буде», – запевнила Юлія Тимошенко.

Як повідомлялось раніше, 42 всеукраїнські профспілкові організації, які налічують декілька мільйонів членів, підтримали соціальну доктрину, що є складовою «Нового курсу» Юлії Тимошенко.

Читайте більше новин: про вибори Президента 2019

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 20:48 :04