Новини » Спорт 17 березня, 2019, 0:43
Вихід Зінченка на поле допоміг «Ман Сіті» пробитися у півфінал Кубку Англії
Півзахисник збірної України Олександр Зінченко допоміг «Манчестер Сіті» пробитися у півфінал Кубку Англії / eurosport

У чвертьфіналі Кубка Англії з футболу сезону-18/19 «Манчестер Сіті» у драматичній грі обіграв клуб другої ліги (Чемпіоншип) – «Суонсі» з рахунком 3:2 і вийшов до півфінальної стадії боротьби за трофей.

Перший тайм матчу сенсаційно завершився на користь «Суонсі» з рахунком 2:0. За валлійський клуб голи забили Граймс (з пенальті) і Целіна.

Усе змінилося в другому таймі, коли у складі «Манчестер Сіті» вийшов на поле український півзахисник Олександр Зінченко, який замінив Делфа. Після цього гості зуміли не тільки відігратися (Бернарду Сілва і автогол Нордфельда), а й завдяки голу Агуеро на 89-й хвилині здобути вольову звитягу – 3:2.

Додамо, що півзахисник збірної України Олександр Зінченко зіграв у поточному сезоні за «Манчестер Сіті» 21 матч у всіх турнірах, забив у них один м’яч і віддав п’ять гольових передач.

2019-03-26 16:02 :30