Новини » Суспільство 17 березня, 2019, 17:23
«Війна» із Зеленським: Артисти «Кварталу 95» повинні перейти на українську мову, – Ніцой
Квартал 95
Квартал 95

Українська письменниця відома своїми гучними заявами Лариса Ніцой спробувала пояснити, чому актори студії «Квартал 95» повинні давати концерти тільки українською мовою.

Про це Лариса Ніцой розповіла у відповідь на заяву відомого коміка Євгена Кошового, пише портал «Політека».

Так, письменниця вважає, що артисти студії «Квартал 95» зобов’язані перейти на державну мову для того, щоб люди, які дивляться їх шоу, могли легко спілкуватися українською.

«В нашій країні публічний простір має бути українським. Я не сперечаюся, що Кошовий може з близькими і друзями спілкуватися тією мовою, якою він звик. Але виходячи на екран він повинен перемикатися на державну», – впевнена Ніцой.

Письменниця вважає, що завдяки виступам українською мовою люди, які дивляться їх, швидше адаптуються до іншої мови спілкування.

«Всі виступи і фільми, придумані студією «Квартал 95», необхідно робити державною мовою. Таким чином українська стане популярною і прості люди, які дивляться всі ці виступи, будуть легко переходити на українську мову в публічному просторі», – заявляє Ніцой.

Читайте також: Учительська зарплата у $4 тисячі: Як зганьбилися «освітні експерти» Зеленського

При цьому письменниця зазначає, що в країні пішла хвиля українізації і люди масово переходять на державну мову. Однак медіапростір і телевізор, зокрема, залишаються російськомовними. Для того, щоб це виправити, потрібно підхопити хвилю».

Читайте також: Хто має шанси вийти у другий тур: соціологи оприлюднили свіжі рейтинги

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що відомий український комік і кандидат у президенти України Володимир Зеленський перед виборами у відвертому інтерв’ю розкрив всі карти свого політичного життя.

Читайте також: Зеленський вже й сам хотів би вийти з авантюри, але став заручником, – журналіст

Читайте більше новин: про кандидатів у президенти 2019

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 08:34 :58