Новини » Суспільство 17 березня, 2019, 14:50
Україна майже «дзеркально» посилила в’їзд ізраїльтянам

За перші два місяці 2019 р. Україна не впустила на свою територію 162 ізраїльтянина, при тому що за аналогічний період Ізраїль відмовив у в’їзді 643 українцям.

Стандартна процедура проходження прикордонного контролю в аеропорту імені Бен-Гуріона перетворюється в багатогодинні принизливі перевірки, під час яких ізраїльтяни систематично допускають стосовно наших співгромадян грубість, нехтують елементарними правами людини, ігнорують документи, що підтверджують мету візиту.

Нерідко все закінчується для громадян України відмовою у в’їзді до Ізраїлю. У свою чергу, наприкінці минулого року українська влада зважилася на радикальний крок, посиливши пропуск ізраїльтян на територію України. Причинами відмови громадянам цієї країни у в’їзді стали, по-перше, не підтвердження ними мети запланованого візиту в Україну.

По-друге, відсутність фінансового забезпечення для перебування в країні.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Володимир Кравченко.

За його словами, за перші два місяці 2019 р. Україна не впустила на свою територію 162 ізраїльтянина, при тому що за аналогічний період Ізраїль відмовив у в’їзді 643 українцям.

«Ситуація, пов’язана з перевірками ізраїльською службою безпеки українських громадян при проходженні паспортного контролю, перезріла. Вона давно вимагала жорсткої реакції з боку української влади. Бо такого, як в Ізраїлі, нетолерантного ставлення до українських громадян при проходженні контролю в аеропорту немає ніде у світі», – зазначив виконавчий директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 02:26 :27