Новини » Світ 17 березня, 2019, 16:43
Сенатор Джиллібранд офіційно оголосила, що балотується на пост президента у 2020 році
Сенатор Кірстен Джиллібранд офіційно оголосила, що балотується на пост президента
Сенатор Кірстен Джиллібранд офіційно оголосила, що балотується на пост президента

Сенатор Кірстен Джиллібранд офіційно приєдналась до перегонів на президентських виборах в неділю після двомісячної фази розвідки, заявивши, що готова зробити «великий й сміливий вибір».

Про це повідомляє businessinsider.

«Хоробрий не… поширює ненависть, приховує правду, будує стіну, виголосила Джиллібранд у відео, виданому у неділю вранці. – Ось що робить страх».

Нью-йоркський депутат підштовхнула свою реєстрацію голосуючи проти Уолл-стріт і акцентуючи увагу на Пентагоні, щоб припинити сексуальне насильство в армії, а також закликала до загальної медичної допомоги, оплачуваної сімейної відпустки, припинення збройного насильства, шлях до нового «зеленого» курсу і гроші мають отримуватись поза політикою.

Оголошення зробило Джиллібранд новітнім доповненням до великого пулу демократичних кандидатів, який включає в себе п’ять інших жінок.

Джіллібранд вперше оголосила про створення проброго комітету на президентство на пізньому шоу зі Стівеном Колбертом 15 січня.

«Вашингтон поглинає корупція і жадібність, – сказала Джиллібранд Колберту. – Беручи до уваги особливі інтереси законодавців, які пишуть закони в глуху ніч. І я знаю, що у мене є співчуття, мужність і безстрашна рішучість побороти це».

Протягом останніх двох місяців Джіллібранд зробила кілька виступів у штатах з достроковим голосуванням, часто підкреслюючи свою особисту роль як матері, яка інформує про свої політичні рішення.

Джиллібранд почала свою політичну кар’єру як поміркований демократ, який представляв консервативний район у штаті Нью-Йорк.

Вона зробила собі ім’я як сильний прогресивний голос у Сенаті США, в якому вона працювала з 2009 року. Джиллібранд виступає за більш сильну політику щодо вирішення питань сексуального насильства у військових, зниження витрат на охорону здоров’я та зменшення економічної та гендерної нерівності.

Джиллібранд також відома тим, що керувала демократичним обвинуваченням проти колишнього сенатора Аль Франкена після численних звинувачень у сексуальних порушеннях. У листопаді 2018 року великі демократичні донори критикували Джиллібранд за цей крок і повідомили політика, що вони не стануть допомагати її кампанії у 2020 році.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 18:51 :21