Новини » Політика 17 березня, 2019, 15:30
Рахункова палата вивчає ефективність діяльності управлінців, – голова
Голова Рахункової палати Валерій Пацкан
Голова Рахункової палати Валерій Пацкан

Викорінення корупції залежить від ефективної діяльності всієї системи. Зловживанням насамперед запобігає ефективна робота менеджерів будь-якого підприємства чи установи.

Суть роботи аудиторів, у тому числі Рахункової палати, – надання практичних рекомендацій щодо підвищення ефективності діяльності управлінців. Цим і займається Рахункова палата. У разі виявлення ознак зловживань передаємо матеріали до правоохоронних органів, які відкривають провадження та здійснюють слідство.

Про це в інтерв’ю для DT.UA сказав голова Рахункової палати Валерій Пацкан. Тому, за його словами, викорінення корупції залежить від ефективної діяльності всієї системи.

«Цього року ми аналізували ефективність управління державним майном, закріпленим за державними оборонними підприємствами. І вже частково надали відповідні рекомендації. Також Рахункова палата розгляне можливість проведення аудиту окремих напрямів діяльності підприємств оборонно-промислового комплексу, зокрема «Укроборонпрому». Що стосується анонсованого аудиту із залученням «великої четвірки», – всі зацікавлені в об’єктивності, і тому всі варіанти отримання правдивої та неупередженої оцінки допустимі», – підкреслив співрозмовник.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 00:20 :48