Новини » Світ 17 березня, 2019, 1:45
Радник Путіна міг отримати перелом шиї перед смертю, – звіт

Колишній міністр Росії у справах друку, телерадіомовлення і засобів масових комунікацій, радник Володимира Путіна Михайло Лесін, який загинув у Вашингтоні в 2015 році, міг отримати перелом шиї трохи нижче від лінії щелепи «у момент смерті або незадовго до неї».

Про це йдеться в звіті, наданому Радіо Свобода/Радіо Вільна Європа (RFE/RL) міською владою Вашингтона, – пише Радіо Свобода.

Документ, який складається зі 149 сторінок, підготовлений Офісом головного судового медика.

Звіт наданий згідно з рішенням суду, який 14 лютого визнав право Радіо Свобода отримати дані про смерть Лесіна, відповідно до американського закону про свободу доступу до інформації.

«У звіті йдеться, що під’язикова кістка Лесіна (кістка, що має форму підкови і розташована під м’язом язика) була зламана. Також була зламана шия нижче від щелепи, ця травма могла бути отримана в момент смерті або перед нею. При цьому в іншому місці в документі стверджується, що шия могла бути зламана під час розтину тіла», – пише Радіо Свобода.

У звіті також повідомляється, що на початку 2016 року (Лесін помер в листопаді 2015-го) ФБР розглядало можливість початку розслідування загибелі колишнього міністра: агенти Федерального бюро взяли участь у допиті свідків і вивченні записів відеокамер готелю, де він помер.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-18 19:40 :49