Новини » Спорт 17 березня, 2019, 12:39
Першу гонку ЧС Формули-1 несподівано виграв фін Валттері Боттас
Фін Валттері Боттас став переможцем Гран-прі Австралії з автоперегонів у класі болідів Формула-1 / lb.ua

У австралійському Мельбурні сьогодні, 17 березня, відбувся перший етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1 сезону 2019 року. Переможцем Гран-прі Австралії став фін Валттері Боттас з німецької конюшні «Мерседес».

Сьогодні, 17 березня, на автодромі «Альберт-Парк» в Мельбурні фінішував Гран-прі Австралії – перший етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі болідів Формула-1 сезону 2019 року.

Коли аналізувати перегони загалом, то слід відзначити, що вони очікувано пройшли під диктовку пілотів німецької команди «Мерседес». Втім, першим дещо сенсаційно фінішував фін Валттері Боттас, який лідирував більшу частину гонки і показав кращий час проходження кола.

Друге місце у його партнера британця Льюїса Гемілтона, який напередодні виграв кваліфікацію і якого до початку гонки вважали головним фаворитом.

Третім фінішував голландський пілот Макс Ферстаппен з конюшні «Ред Булл».

На четвертому і п’ятому місцях завершили гонку пілоти «Феррарі» – німець Себастьян Феттель та Шарль Леклер з Монако.

Додамо, що другий етап чемпіонату світу-2019 з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі Бахрейна відбудеться з 29 по 31 березня на Міжнародному автодромі в Бахрейні.

2019-03-22 08:26 :53