Новини » Політика 17 березня, 2019, 8:15
Наєв розповів від чого буде залежати доля України в разі нападу Росії

У разі повномасштабної російської агресії успіх України буде залежати не тільки від стійкості військовослужбовців, а й від консолідації українського народу, а також від послідовності міжнародних партнерів.

Про це заявив в інтерв’ю «Фактам» командувач Об’єднаними силами ЗСУ Сергій Наєв, відповідаючи на питання про готовність української армії відбити повномасштабне вторгнення РФ.

Командувач Об’єднаними силами ЗСУ Сергій Наєв/Фото: «Факти»

Він зазначив, що українська армія зараз значно більше підготовлена ​​протистояти ворогові, ніж 5 років тому.

«Війська Об’єднаних сил, якими мені випала честь командувати, постійно відточують і вдосконалюють свої навички, освоюють новітні озброєння і т. д.

На наших полігонах практично не припиняються вчення різного роду і рівня... Безумовно, повномасштабне вторгнення – це не позиційна війна з перманентними обстрілами. Але! Українська армія зразка 2019 року – це не ті малозабезпечені та неукомплектовані бригади і батальйони, які зустріли відкриту агресію п’ять років тому. ВСУ за ці роки зміцнилися чисельно, а головне – якісно: здобули досвід, отримали новітні зразки озброєння і змінили тактику дій», – підкреслив Наєв.

При цьому він визнав, що за чисельністю і озброєністю перевага, поки що знаходиться на боці військ РФ.

«Слід бути об’єктивними: за чисельністю і озброєністю (враховуючи спектр озброєння і військової техніки, які знаходяться по той бік кордону) перевага на боці армії Російської Федерації», – заявив Наєв.

«Тому в разі можливої ​​повномасштабної агресії наш успіх буде залежати не тільки від стійкості солдатів і офіцерів, а й від консолідації українського народу, послідовності наших союзників і міжнародних партнерів, адже з такою загрозою реально можна впоратися тільки спільно», – зазначив він.

Наєв додав, що Об’єднані сили неодноразово демонстрували «здатність не тільки відбивати удари 1-го і 2-го армійських корпусів, сформованих російським військовим керівництвом, але і наносити адекватні відповіді».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-18 19:31 :14