Новини » Спорт 17 березня, 2019, 19:27
Італійка Доротея Вірер виграла мас-старт ЧС з біатлону. Меркушина замкнула ТОП-25
Переможний фініш італійки Доротеї Вірер у мас-старті чемпіонату світу з біатлону в шведському Естерсунді / biathlon.com.ua

Сьогодні, 17 березня, у шведському Естерсунді дві заключні гонки чемпіонату світу з біатлону 2019 року. Першими у мас-старті на дистанції 12.5 км з чотирма вогневими рубежами змагалися жінки.

В Естерсунді (Швеція) завершилася передостання гонка чемпіонату світу-2019 з біатлону. Жіночий мас-старт на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами виграла італійка Доротея Вірер, яка з двома штрафними колами подолала дистанцію за 37 хвилин 26,4 секунди.

Другою з двома промахами фінішувала росіянка Катерина Юрлова-Перхт, яка відстала від чемпіонки на 4,9 секунди.

Трійку призерів доповнила німкеня Деніз Херрманн, у пасиві якої 15,4 секунди відставання та чотири штрафних кола.

Єдина представниця України у цій гонці Анастасія Меркушина з Тернополя виступила не найкращим чином – зробивши загалом шість промахів на чотирьох вогневих рубежах, вона відстала від Доротеї Вірер на 2 хвилини 52,9 секунди та фінішувала 25-ю серед 30-ти учасниць.

2019-04-19 10:25 :24