Новини » Світ 17 березня, 2019, 8:00
Британська поліція затримала чоловіка, який у соцмережі підтримав бійню у Новій Зеландії

Британська поліція затримала в суботу жителя англійського міста Олдем, який підозрюється в тому, що залишив в соцмережах повідомлення, що виправдує вчинені в п’ятницю напади на мечеті в Новій Зеландії.

Про це йдеться в повідомленні, поширеному поліцейським управлінням Великого Манчестера в Twitter.

«Сьогодні поліції Великого Манчестера стало відомо про появу в соціальних мережах публікації, в якій згадувалися і підтримувалися жахливі події, що відбулися в Новій Зеландії. Поліція вжила термінових дії і затримала в районі Олдем чоловіка 24 років, який підозрюється у відправці повідомлень зі злим умислом», – йдеться в тексті, розміщеному на сторінці управління.

У правоохоронних органах підкреслили, що в світлі теракту, що стався в новозеландському Крайстчьорчі, по відношенню до людей, «які переходять межу», будуть прийматися найжорсткіші заходи, аж до арешту і кримінального переслідування.

Британський закон про відправку повідомлень зі злим умислом (Malicious Communications Act), прийнятий в 1988 році, передбачає тюремні терміни до двох років і грошові штрафи для осіб, які розповсюджують повідомлення з погрозами, образами або неправдивими відомостями поштою або через інтернет. У британській правовій практиці він неодноразово використовувався для боротьби з особами, викритими в інтернет-троллінгу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-27 02:51 :48