Новини » Політика 16 березня, 2019, 12:03
Ще один український телеканал отримав дозвіл на мовлення в Білорусі

До каналу іномовлення України UA|TV, який уже транслюється у Білорусі, планують доєднатися ще кілька українських телеканалів.

Про це повідомила директор UA|TV Людмила Березовська, відповідаючи на запитання журналістів в рамках презентації телеканалу у Посольстві України в Білорусі 15 березня, повідомляє Укрінформ.

«На сьогодні ще точно один український канал отримав дозвіл на мовлення в Білорусі – це телеканал Film.ua Drama, і в січні він уже почав поширюватися. І в Міністерстві інформації Білорусі на сьогодні перебувають на розгляді заяви ще двох телеканалів – Star Cinema і Star Media. У перспективі на найближчий час – телеканал World український», – сказала Березовська.

Вона додала, що ці всі канали неінформаційні та недержавні.

Також під час презентації директор офіційного дистриб’ютора телеканалу UA|TV у Білорусі ТОВ «Навігатор ТВ» Вадим Тиханович зауважив, що крім зазначених, ще два українські телеканали подали заявки на дозвіл трансляції в Міністерство інформації Білорусі.

«Ще два канали подалися буквально вчора – це «1+1 International» і «Квартал 95», – розповів він.

Наразі «Навігатор ТВ» уклав близько 20 договорів про мовлення UA|TV із білоруськими операторами кабельних мереж і у десяти з них перегляд уже доступний. Найближчим часом планується підключення до інших білоруських операторів кабельних мереж.

Як відомо, про запуск українського телеканалу UA|TV в кабельні мережі Білорусі президенти Петро Порошенко і Олександр Лукашенко домовилися ще у 2014 році.

24 січня 2019 року UA|TV отримав дозвіл на мовлення в цій країні.

З початку лютого український телеканал UA|TV включено до переліку мовників, представлених у кабельних мережах Білорусі.

UA|TV – український телеканал іномовлення, який розпочав трансляцію 1 жовтня 2015 року.

UA|TV здійснює мовлення українською, англійською, арабською, кримськотатарською та російською мовами. Щогодини в ефірі телеканалу проходять прем’єри основних випусків новин: російською (шість разів на день), українською (тричі на день), англійською (двічі на день), арабською (раз на день) та кримськотатарською (раз на день) мовами.

Мета телеканалу UA|TV – забезпечення доступу іноземної аудиторії до об’єктивної, актуальної та повної інформації про події в Україні, українську історію і культуру.

Читайте також: У Мінську на смітнику знайшли банки з радіоактивним ураном

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 00:53 :02