Новини » Спорт 16 березня, 2019, 17:47
«Олександрія» у першій грі 22-го туру УПЛ в Одесі розгромила «Чорноморець»
upl.ua
upl.ua

Поєдинком в Одесі стартував 22-й, заключний тур першої частини чемпіонату України з футболу сезону-18/19 серед клубів Прем’єр-ліги.

Футболісти «Олександрії» сьогодні, 16 березня, упевнено перемогли одеський «Чорноморець»  з розгромним рахунком 3:0 у виїзному матчі 22-го туру чемпіонату Української Прем’єр-ліги сезону-18/19.

М’ячі в Одесі на полі стадіону «Чорноморець» забили Артем Сітало (5 і 39 хвилини) та Владислав Бабогло (32).

Зазначимо, що на 53-й хвилині арбітр поєдинку у складі господарів за грубу гру вилучив з поля Володимира Коваля.

Сьогодні, 16 березня, триває ще один поєдинок. Луганська «Зоря» на «Славутич-Арені» у Запоріжжі зустрічається з донецьким «Шахтарем». Гра, яку транслює телеканал «2+2», почалася о 17:00. Наразі, після першого тайму, рахунок 1:0 на користь «гірників». Гол на 25-й хвилині забив Мораєс.

Завтра, 17 березня, зіграють чернігівська «Десна» і ФК «Львів» (17:00, «Футбол 1»), львівські «Карпати» і ФК «Маріуполь» (17:00, ZIK), донецький «Олімпік» та київське «Динамо» (19:30, «Футбол 1»).

Програму 22-го туру у понеділок, 18 березня, завершить матч між ФК «Арсенал-Київ» та полтавською «Ворсклою» (17:00, «Футбол 1»).

Поточне турнірне становище: «Шахтар» – 54 очки (після 21-ої гри), «Динамо» – 47 (21), ФК «Олександрія» – 41 (22), «Зоря» – 32 (21), ФК «Маріуполь» – 29 (21), «Ворскла» – 28 (21), «Десна» – 28 (21), ФК «Львів» – 27 (21), «Карпати» – 20 (21), «Олімпік» – 20 (21), «Чорноморець» – 16 (22), «Арсенал-Київ» – 11 (21).

2019-10-17 01:50 :04