Новини » Політика 16 березня, 2019, 3:55
Михальчишин: За змінами в країні має стояти громадський актив
ZIK
ZIK

За змінами в іноземних країнах стояли активні громадяни. Мільйони людей на вулицях, тисячі людей у громадянських структурах, в ЗМІ і в реальних елітах. У нас же – король є голий.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив експерт із питань державної безпеки Юрій Михальчишин.

Він зауважив, що від першого Майдану в Україні минуло вже 14 років, а від другого – 5. Однак дискусії досі кружляють навколо одного й того самого кола проблем.

«А якщо ми говоримо про якийсь іноземний досвід, про Бразилію, Південну Корею, Румунію, ми забуваємо про одне: за змінами в країні там стояли активні громадяни. Мільйони людей на вулицях, тисячі людей у громадянських структурах, у ЗМІ і в реальних елітах. У нас же – король є голий!» – підкреслив Юрій Михальчишин.

А всі зміни в Україні, за словами експерта, це лиш симуляція і гра в пісочниці дуже некомпетентних і вкрай аморальних людей, які за спинами українців збагачуються.

«Нічого іншого, крім грошей і грошових знаків, у їхніх очах немає. Це все затьмарюється красивими розмовами і вишуканою термінологією. Але мова йде тільки про одне – про продаж Батьківщини. Нами торгують. Нам розповідають казки. Уже 14 років поспіль. Вибачте, але така правда!» – акцентував Юрій Михальчишин.

Нагадаємо, Юрій Михальчишин заявив, що Майдан був незавершений, і це в кращому випадку, або він був зраджений і проданий, що дуже сумно визнавати.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 17:55 :01