Новини » Суспільство 16 березня, 2019, 13:35
Google випустив додаток для людей з порушеннями зору, який розпізнає та називає об’єкти навколо

Компанія Google випустила для людей з порушеннями зору додаток Lookout, який дозволяє дізнаватися про об’єкти навколо.

Так, у режимі реального часу він називає те, що бачить через камеру телефону. Проте наразі додаток доступний лише жителям США.

Зокрема, додаток вміє зчитувати об’єкти, текст, знаки, штрих-коди та гроші. Lookout має три режими роботи: дослідження, шопінг та читання. В основному режимі (дослідження) він використовує дані з камери для розпізнавання об’єктів перед пристроєм у реальному часі. Він вміє називати об’єкти, подавати звукові та піктографічні сигнали про них, а також вказувати напрямок до них. У режимі шопінгу додаток розпізнає штрих-коди та цінники. А в режимі зчитування тексту він розпізнає не об’єкти, а текст на них і відразу ж його озвучує. Водночас, користувач може сам налаштувати, наскільки детально алгоритми описуватимуть об’єкти в кадрі, пише Громадське.

Lookout можна використовувати, повісивши смартфон у чохлі на шию чи поклавши у нагрудну кишеню. Головне, щоб основна камера була направлена у бік об’єктів, які потрібно ідентифікувати. Управляти додатком можна за допомогою жестів на сканері відбитків пальців.

Водночас, у Google попередили, що результати Lookout поки що не завжди будуть «ідеальними на 100 відсотків», і попросили користувачів про зворотний зв’язок.

Нагадаємо, нещодавно корпорація Google створила додаток про Великий вибух Big Bang AR, який у доповненій реальності ілюструє формування Всесвіту.

Крім того, Google тестує режим доповненої реальності для Google Maps.

А NASA шукає нову ракету, щоб запустити корабель на Місяць.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-27 02:14 :12