Новини » Політика 16 березня, 2019, 1:40
Герасимов: Вихід Росії з ракетного договору розв’язав нам руки
ZIK
ZIK

Після того, як Росія вийшла з договору про нерозповсюдження ракетної зброї середньої та малої дальності, вийшли ключові держави, в України «розв’язались руки». Така зброя збереже життя наших солдатів та убезпечить від наземної операції РФ проти нашої держави.

Про це в ефірі проекту «Народ проти» в ефірі телеканалу ZIK заявив керівник фракції БПП Артур Герасимов.

Коментуючи заяви Президента Порошенка про те, що «повернення до Будапештського меморандуму не буде», директор Євроазійської демократичної ініціативи Пітер Залмаєв зазначив: сумнівно, що це означатиме підготовку України до виходу з Договору про нерозповсюдження ядерної зброї.

«Ми вже чули від низки кандидатів у президенти сентенції щодо необхідності перегляду Україною свого стосунку до ядерної зброї і спробувати його отримати швидкими темпами. Та я впевнений, що чинний Президент не міг на це натякати. Адже Захід і США ніколи цього не дозволять», – вважає Залмаєв.

Адже, на його думку, для всесвітньої архітектури безпеки нерозповсюдження такого озброєння є чимось на кшталт «святої корови».

«Жодній із держав світу, крім Ізраїлю, зараз не дозволять мати ядерну зброю. Україні це загрожує санкціями і втратою будь-якої економічної допомоги. Секретно ж накопичити таку зброю неможливо. Зокрема й через те, що наш істеблішмент просто нашпигований кремлівськими агентами», – зазначив експерт.

Тож, на його думку, Порошенко мав на увазі загальне підвищення боєздатності армії і введення в експлуатацію нових систем озброєння.

«Модернізовувати армію потрібно всюди і завжди», – підкреслив Пітер Залмаєв.

Окрім того голова фракції БПП Артур Герасимов зазначив: в України немає ядерної зброї.

«У тому, що стосується нашої позиції, то тут питання дуже просте. Ми відновили українську армію, однак вона має бути добре озброєною. З договору про нерозповсюдження ракетної зброї середньої та малої дальності вийшли ключові держави, зокрема країна-агресор», – зауважив Герасимов.

Тож, на його думку, тепер Україна може розробляти власну потужну ракетну техніку.

«У нас тепер розв’язані руки не лише для розробки ракет малої дальності, а й великої. Просто поміряйте відстань від кордону України до Москви. Думаю, все одразу стане зрозумілим. Слід усвідомлювати, що ця зброя, як і та ракетна зброя, що вже розроблена, зберігає життя наших солдатів та убезпечує від того, щоб ворог не почав наземної операції», – підкреслив Артур Герасимов.

Як повідомлялось раніше, Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що рішення США про вихід із Договору між СРСР і США про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності є обгрунтованим.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-18 19:26 :13