Новини » Спорт 16 березня, 2019, 20:04
Чоловіча збірна України з біатлону на ЧС в естафеті фінішувала на 12 місці
На чемпіонаті світу з біатлону в шведському Естерсунді слідом за жіночою естафетою відбулася чоловіча / biathlon.com.ua

На чемпіонаті світу з біатлону 2019 року, який проходить в Естерсунді (Швеція), сьогодні, 16 березня, слідом за жіночою естафетою відбулася чоловіча, в якій на старт вийшли квартети з 26-ти країн відповідно.

У класичній чоловічій естафеті 4х7,5 км чемпіонату світу з біатлону в Естерсунді (Швеція) перемогли біатлоністи збірної Норвегії. Ларс Гельге Біркеланд, Ветле Сьястад Крістіансен, Тарʼєй Бьо та Йоганнес Тінгнес Бьо, використавши загалом шість додаткових патронів на восьми вогневих рубежах, подолали дистанцію за 1 годину 12 хвилин 3,7 секунди.

Срібні медалі виборола команда Німеччини (38,1 секунди відставання, вісім додаткових патронів), а «бронза» – у росіян (+1.04,1, сім додаткових патронів).

Українці Артем Прима, Сергій Семенов, Артем Тищенко та Руслан Ткаленко фінішували 12-ми. Від норвежців «синьо-жовті» відстали на 3 хвилини 08,7 секунди. Загалом наші хлопці використали сім додаткових патронів.

Нагадаємо, що сьогодні, 16 березня, першими змагалися жінки, де збірна України (Анастасія Меркушина, Віта Семеренко, Юлія Джима, Валя Семеренко) взяла «бронзу» у класичній естафеті 4х6 км. Першою, як і вчоловіків, також була команда Норвегії, а другою – Швеція.

Додамо, що завтра, 17 березня, завершать змагальну програму чемпіонату світу-2019 з біатлону жіноча та чоловіча гонки з масовим стартом – відповідно на 12,5 та 15 км з чотирма вогневими рубежами.

2019-03-27 02:45 :20