Новини » Спорт 16 березня, 2019, 14:03
Британець Льюїс Гемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Австралії Формули-1
На автодромі «Альберт-Парк» у австралійському Мельбурні британський пілот Формули-1 Льюїс Гемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Австралії / ukrinform.ua

У австралійському Мельбурні розпочався перший етап чемпіонату світу 2019 року з автоперегонів класу Формула-1. Переможцем кваліфікації Гран-прі Австралії став британець Льюїс Гемілтон з німецької конюшні «Мерседес».

На автодромі «Альберт-Парк» в австралійському Мельбурні завершились кваліфікаційні заїзді Гран-прі Австралії. Кращий час показав пілот «Мерседеса» Льюїс Гемілтон.

Як повідомляє ukrinform.ua, це вже його шостий поул поспіль на Гран-прі Австралії.

Другий час у напарника Гемілтона по команді – фіна Валттері Боттаса. З третьої позиції завтра, 17 березня, стартуватиме лідер «Феррарі» німець Себастьян Феттель, з четвертої – нідерландський пілот Макс Ферстаппен («Ред Булл»).

Додамо, що головна гонка Гран-прі Австралії відбудеться у неділю, 17 березня. Початок – о 07:10 за київським часом.

2019-03-26 16:16 :42