Новини » Регіони 15 березня, 2019, 13:31
Злив нечистот у річку під Луцьком загрожує екологічною катастрофою

У селі Гірка Полонка, що неподалік Луцька, нечистоти зливають безпосередньо в річку Чорногузку.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці написав перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад, – повідомив власкор IA ZIK.

Нечистоти в селі Гірка Полонка зливають прямо в річку Чорногузку. «Ганебний факт, який загрожує екологічною катастрофою і викликає сморід, особливо в районі ЛПЗ, що знаходиться найближче до села. Повідомляють, що каналізаційно-насосна станція в Гірці Полонці майже не працює, а всі стоки зливаються у річку», – зазначив Недопад.

За його словами, місцеві жителі скаржаться, що частина стоків з каналізації, крім річки, потрапляє у приватні колодязі, забруднюючи їх.

«Якщо каналізаційна насосна станція села Гірка Полонка не запрацює найближчим часом, то місцеві жителі і лучани знову страждатимуть від нестерпних запахів. Адже в попередні роки фахівці зазначали, що однією з причин неприємних запахів у селі та його окрузі є непрацюючі очисні споруди у Гіркій Полонці», – стверджує віце-мер.

Він додав: «Залишається сподіватися, що Гіркополонківська громада не залишить це питання на самоплив і вирішить проблему нечистот, адже від цього залежить здоров’я людей і стан екології в селі і в наближених районах міста».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 23:13 :25