Новини » Регіони 15 березня, 2019, 11:46
Волинські правоохоронці півтора року не хотіли складати протокол на дружину екс-прокурора
<nbsp;>

На Волині правоохоронці протягом півтора року не спромоглися скласти протокол на дружину колишнього прокурора Волинської області Андрія Гіля – Тетяну Гіль, яка працює у міграційній службі.

Про це у «Фейсбук» написав журналіст Юрій Горбач, – повідомив власкор IA ZIK.

Гілі придбали білий позашляховик Land Cruiser у 2017 році, після продажу «Лексуса». Однак, дружина-держслужбовець не подала в Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) повідомлення про продаж попереднього авто і купівлю нового, чим, за словами юристів, порушила правила декларування.

«Півтора року ніхто з правоохоронців цього не бачив, чи не хотів бачити, разом з тим швидко опрацьовуючи аналогічні порушення в дрібних сільських службовців. Після того, як про це написала «Сила правди», змусили трохи поворушитися поліцію Волинської області та прокуратуру Волинської області», – зазначив Горбач.

Але в регіоні складати протоколи на дружину прокурорського ветерана не захотіли. Натомість, це зробило НАЗК.

«Тепер слово за судом: сподіваємось, в Україні дійсно і сільські службовці, і дружини колишніх прокурорів рівні перед законом. Справу розглядає голова Луцького міськрайонного суду Волинської області Анатолій Пахолюк», – додав журналіст.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 23:38 :37