Новини » Події 15 березня, 2019, 10:11
Цьогоріч лави ЗСУ поповнили 5,5 тис. контрактників
Український військовий. Фото: Міноборони України
Український військовий. Фото: Міноборони України

5,5 тисяч громадян України за два місяці цього року підписали контракт для проходження служби у Збройних силах України. А за час бойових дій на Донбасі, з 2014 до кінця 2018 року, було понад 170 тисяч підписаних контрактів.

Про це заявив у Львівській області у Бродівському гарнізоні міністр оборони Степан Полторак, – передає «Радіо Свобода».

З 2014 і до кінця 2018 року контракт зі Збройними силами України підписали понад 170 тисяч громадян. Наймасовіше було у 2016 році, тоді служити у війську зголосились понад 60 тисяч осіб. Торік було підписано 33 тисячі контрактів, а за два місяці цього року – 5500.

«За оцінками міністерства, головною мотивацією, чому йдуть служити у військо, є високі патріотичні почуття. Бо є думка, що нібито йдуть заробляти гроші. Але в армії багато не заробиш, хоч рівень грошового забезпечення постійно зростає.

Люди патріотично налаштовані. Але в армії головною має бути людина, не техніка, не зброя. Сучасна техніка не стрілятиме без добре підготовленого військовослужбовця.

Для того щоб люди служили, потрібно створити соціальний пакет, щоб військовослужбовець і його родина мали соціальні гарантії – житло, грошове забезпечення, реабілітацію, лікування. Це дозволить мати укомплектовані Збройні сили. Однак все більше українців бажають служити в армії», – наголосив міністр Степан Полторак.

Як повідомлялося, 14 березня у Бродівському гарнізоні за участі міністра оборони України Степана Полторака відбулося введення в експлуатацію двох новозбудованих казарм покращеного планування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 06:56 :55