Шахов пояснив, чому вважає скандал з «Укроборонпромом» технологією перед виборами

ZIK

Скандал з «Укроборонпомом» напередодні виборів – це технологія.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Шахов.

Пан Шахов вважає, що корупція в «Укроборонпомі» вилізла лише зараз, тому що наближаються вибори.

«Зараз всі політичні сили та чиновники займаються виборами. Про людей зовсім забули», – зазначив політик.

За його словами, «Оборонпром» – це прірва, в яку сипляться мільярди гривень платників податків України. Там є прокладки, як і практично в усіх міністерствах, які вимивають гроші через підставних осіб. На його думку, потрібен аудит цього підприємства.

«Згадуються вибухи на шести складах із боєприпасами, і їх досі не розслідували. За цим хтось стоїть. Я вважаю, що там навіть боєприпасів не було, вони тільки на папері були. На жаль, до цього причетні й олігархи, й іноземні партнери», – прокоментував Шахов.

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони.

Вже через тиждень «Bihus.info» оприлюднило новий матеріал, де зазначалось, що всі слідчі органи, включно з НАБУ, «зливали» справи Гладковського за хабарі.

Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування кримінального провадження за матеріалами журналістського розслідування щодо ймовірного отримання правоохоронцями фінансової вигоди у справі про корупцію в оборонній сфері.

12 березня під стінами НАБУ відбулася акція протесту з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності заступника Артема Ситника Гізо Углаву.

Loading...