Новини » Регіони 15 березня, 2019, 15:26
Сформовано новий склад скандального виборчкому в Тернополі

Центральна виборча комісія 15 березня на ранковому засіданні сформувала новий склад окружної виборчої комісії з виборів президента України територіального виборчого округу №163, до якого належить Тернопіль.

Про це IA ZIK повідомили в громадянській мережі «ОПОРА».

Як зазначається, під час розгляду питання член ЦВК Катерина Махніцька нагадала присутнім, що 12 березня комісія достроково припинила повноваження усього складу окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №163 у зв’язку із порушенням нею Закону України «Про вибори президента України» (постанова №534).

Також вона зазначила, що кандидати на пост президента України могли не пізніше 24 години 14 березня внести подання щодо кандидатур у члени окружкому.

Відтак, ЦВК сформувала новий склад окружної виборчої комісії ТВО №163 у кількості 29 осіб.

Головою комісії призначили Василя Михальського (суб’єкт подання – кандидат Володимир Петров), його заступником – Володимира Бойка (суб’єкт подання – кандидат Юлія Тимошенко), а секретарем комісії – Наталію Закалюк (суб’єкт подання – кандидат Юрій Дерев’янко).

Також ЦВК зобов’язала окружну виборчу комісію після формування її нового складу до 16 березня утворити дільничні виборчі комісії, дотримуючись вимог закону.

Як повідомляла IA ZIK, окружком №163 порушив вимоги щодо права пропорційної частки кожної категорії посад у дільничних виборчих комісіях для кожного кандидата у президенти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 23:30 :54