Новини » Регіони 15 березня, 2019, 17:56
Самовільну захоплену ділянку в місті на Волині довелося звільняти через суд

На Волині через суд повернули державі самовільно зайняту підприємством земельну ділянку вартістю 12 мільйонів гривень.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Господарський суд Волині задовольнив позов прокуратури в інтересах Камінь-Каширської РДА та зобов’язав господарське товариство повернути державі земельну ділянку вартістю 12 млн грн і відшкодувати шкоду, завдану її самовільним зайняттям.

Факт самовільного зайняття підприємством земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею понад 17 га в адміністративних межах Камінь-Каширської міської ради за межами населених пунктів був встановлений під час перевірки, проведеної Головним управлінням Держгеокадастру у Волинській області.

Землю, щодо якої жодні правочини про надання її в користування не приймалися, товариство засіяло соняшником.

Факт самовільного зайняття ділянки підприємство визнало, проте не відшкодувало понад 23 тис. грн шкоди, завданої державі її використанням, та не звільнило землі.

Керівника товариства було притягнуто до адміністративної відповідальності за самовільне зайняття земельної ділянки (адміністративне правопорушення, передбачене ст. 53-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та накладено на нього стягнення у виді штрафу.

Нині земельну ділянку підприємство звільнило, що підтверджено актом відповідного обстеження, проведеного спільною комісією Камінь-Каширської РДА та Камінь-Каширської міської ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 12:03 :58