Новини » Регіони 15 березня, 2019, 16:49
Рівненська облрада просить звільнити «колаборантів» Мінкульту , які не реєструють єпархій ПЦУ

15 березня на сесійному засіданні депутати Рівненської обласної ради ухвалили звернення до Президента України Петра Порошенка щодо зволікання у реєстрації єпархій Православної церкви України (ПЦУ) Міністерством культури України.

Про це інформує власкор IA ZIK.

«Подією тисячоліття стало вручення томосу та надання автокефалії Православній церкві України. Православні віруючі України, окрилені цією подією, масово переходять від Російської православної церкви, яка в Україні має назву Українська Православна церква (Московського патріархату) до єдиної Православної церкви України – канонічної, як в Україні так і на Росії.

Але ворог – Росія та «Рускій мір» в Україні в особі службовців Міністерства культури України – затягує реєстрацію єпархій Православної церкви України та чекає виборів з надією, що прийдуть до влади проросійські сили, які повернуть вплив Російської православної церкви в Україні.

Просимо Вас, пане Президенте, до виборів викинути з крісел колаборантів у Міністерстві культури України та змусити зазначене міністерство впродовж двох тижнів зареєструвати всі подані документи єпархій Православної церкви України», – зазначається в тексті звернення.

Як ми вже повідомляли, на Рівненщині жодна релігійна громада не подала документів про зміну підлеглості.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 00:09 :04