Новини » Події

ПП «Новотроїцьке» закриють на один день

У неділю, 17 березня, у зв’язку з проведенням монтажних робіт на КПВВ «Новотроїцьке» не буде здійснюватися пропуск громадян через лінію розмежування.

Про це повідомляє прес-служба штабу ООС.

«За рішенням командувача Об’єднаних сил, у неділю, 17 березня, буде тимчасово припинено здійснення пропускних операцій в КПВВ «Новотроїцьке» на один день. Це мінімально необхідний час для проведення небезпечних електро- та монтажних робіт у місцях скупчення людей», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, для проведення монтажних робіт підвищеної небезпечності із залученням важкої спецтехніки та з метою дотримання необхідних заходів безпеки як для персоналу КПВВ, так і для громадян, прохід буде тимчасово закрито.

У КПВВ «Новотроїцьке» вже змонтовано нові модулі для проведення паспортного та фіскального контролю, завершено будівництво місць укриття і навісів-накопичувачів для осіб, які перетинають лінію розмежування.

Завершення облаштування КПВВ «Новотроїцьке» дасть можливість створити комфортніші умови для перетину лінії розмежування в будь-яку пору року та збільшити його пропускну здатність, наголосили у прес-центрі.

Штаб ООС просить громадян із розумінням поставитися до тимчасових незручностей та врахувати цю інформацію при плануванні поїздок.

Loading...