Новини » Політика 15 березня, 2019, 16:18
Порошенко: Армія, а не папірці-меморандуми є запорукою нашої державності
ZIK
ZIK

Росія зобов’язує Україну мати сильну армію. Водночас, потужне військо може створити лише міцна і згуртована держава. Армія, а не будь-які папірці чи меморандуми, є гарантом нашої незалежності і територіальної цілісності, державності.

Про це під час Ради регіонального розвитку, яку транслював телеканал ZIK, заявив Президент України Петро Порошенко.

«З таким сусідом як Росія, щоб вижити, Україна мусить мати сильне військо! Водночас, армію може створити лише дуже міцна і згуртована держава. Армія, а не будь-які папірці чи меморандуми, є гарантом нашої незалежності і територіальної цілісності, державності», – наголошує Петро Порошенко.

Армія – це запорука безпеки кожного громадянина і цілої держави, підкреслює Президент України.

«Ті, хто сьогодні не злазять з ефірів телешоу, раніше розграбували нашу армію. Замість того, щоб покаятися і розповісти про бездумне скорочення протиповітряної оборони, зняття техніки з бойового чергування, розкрадання комплектуючих запасних частин. Тому ми створили армію із глибокого мінусу», – підкреслює Петро Порошенко.

Сьогодні армія – це найбільш шанована держава інституція, яка користується повагою громадян, зазначає Президент України.

«Дипломати також займають важливі позиції. Вони є частиною нашої армії, але під іншим керівництвом. Дипломати виконують інколи роботу по обороні міжнародної позиції держави», – каже  Петро Порошенко.

Президент України наголошує: наша армія належить до найсильніших на континенті.

«Наші союзники нарешті запозичують у нас досвід в гібридній війні. Сила ЗСУ зростає щодня. Щотижня наша армія отримує нове озброєння українського і закордонного виробництва. Нам допомагають закордонні партнери. І для армії запрацювали вітчизняні оборонні підприємства. Я особисто буваю на передачі техніки», – говорить Петро Порошенко.

Президент України підкреслює: пріоритет для армії забезпечується у вигляді грошового забезпечення і солдата, і офіцера.

«Сьогодні бути військовим – престижно. Тисячі юнаків і дівчат пов’язують з армією своє майбутнє. Армія звільнила дві третини Донбасу, зупинила і міцно тримає оборону проти агресора на східних рубежах. І наші друзі, і вороги бачать зовнішні ознаки сили війська», – додає Петро Порошенко.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко пояснив, чому ми втратили сім поколінь через те, що не змогли продемонструвати єдності.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 03:19 :21