Підозрюваний у підкупі Юрія Тимошенка заплатив 4 мільйони застави, – адвокат

Голова «Партії захисників України» Тарас Костанчук, підозрюваний у спробі підкупу кандидата в президенти Юрія Тимошенка, вийшов із СІЗО під заставу у 4 мільйони гривень.

Цю інформацію підтвердив адвокат Євген Музичук, передає «Громадське радіо».

«Застава, внесена за нього, – 4 мільйони гривень, так як передбачено ухвалою слідчого судді. Менше не може бути, бо це не є підставою для заміни запобіжного заходу», – сказав він.

Заставну суму за Костанчука внесли 11 березня, а 12 – він вийшов із СІЗО.

Музичук каже, що вносило заставу «дуже багато людей», а «бажаючих було іще більше», і заставна сума є результатом спільного внеску більше 20 людей.

Він також зазначив, що подана коротка апеляція на частину рішення суду, і наразі очікують повний текст судового рішення, яке за словами адвоката, мало бути ще 14 березня.

«Зараз написав гнівного листа до суду, стосовно того, що рішення є незаконним, і ми далі оскаржимо це в апеляції», – наголосив Музичук і додав, що «мотиви, за якими суд дійшов висновку про можливість задоволення клопотання прокурора, є невідомими для них (захисту)».

Нагадаємо, 6 березня Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що затримали зловмисників, які пропонували нардепу Юрію Тимошенку 5 мільйонів гривень, щоб той зняв свою кандидатуру.

7 березня Луценко поінформував, що затримані двоє громадян – це голова «Партії захисників України» Тарас Костанчук та Олександр Іщенко.

Імовірним замовником злочину називають нардепа від «Батьківщини» Валерія Дубіля. Генпрокурор Юрій Луценко анонсував подання на нардепа.

Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою підозрюваному в спробі підкупу Юрія Тимошенка з правом внесення застави в розмірі 4 млн грн.

Як повідомляли, Головне слідче управління Нацполіції проводить розслідування щодо можливого перешкоджання вільному здійсненню волевиявлення громадян шляхом обману. Йдеться зокрема про буцім фіктивне надання коштів дванадцятьма громадянами Юрію Тимошенку та буцім поповнення його рахунку через грошову заставу.

Читайте також: Спроба підкупу була не одна: Юрій Тимошенко заявив про тринадцятьох «посланців»

Loading...