Новини » Регіони 15 березня, 2019, 11:10
ОВК на Волині відхилили майже сотню кандидатур до складу ДВК

На Волині 5 окружних виборчих комісій вирішили відхилити низку кандидатур до складу дільничних виборчих комісій.

Основні причини – порушення частини 6 статті 24 та частини 3 статті 29 Закону України «Про вибори Президента України», – повідомили IA ZIK у громадянській мережі «Опора» у Волинській області.

Найбільше кандидатур до складу ДВК відхилила окружна виборча комісія № 23 – 46. Зауважимо, що під час засідання ОВК не врахувала подання від кандидата Олександра Мороза, оскільки його електронна версія містила масу помилок, які неможливо було виправити. Подання загалом містило 8 кандидатур до складу ДВК. Відтак, кандидатури від цього кандидата не включали до складу виборчих комісій.

Крім того, ця ж окружна виборча комісія прийняла постанову про відхилення ще 46 кандидатур від кандидатів Олега Ляшка, Руслана Ригованова, Юрія Кармазіна, Володимира Петрова, Петра Порошенка, Сергія Тарути, Руслана Кошулинського, Олександра Соловйова та Ігоря Шевченка.

29 кандидатур до складу дільничних виборчих комісій відхилила ОВК у виборчому окрузі № 20. Згідно з додатками до постанови окружної виборчої комісії, відхилено кандидатури за поданням Анатолія Гриценка, Олександра Шевченка, Юрія Бойка, Юлії Литвиненко, Олега Ляшка, Юлії Тимошенко, Андрія Новака, Віктора Кривенка, Юрія Кармазіна, Руслана Кошулинського, Юрія Дерев’янка, Ігоря Шевченка, Петра Порошенка, Сергія Тарути, Сергія Носенка, Олександра Соловйова та Миколи Габера.

Окружна виборча комісія у окрузі № 19 своїм рішення відхилила 14 кандидатур за поданням кандидатів Олександра Шевченка, Володимира Зеленського, Юрія Кармазіна, Сергія Носенка, Олександра Соловйова, Руслана Кошулинського, Андрія Новака, Олега Ляшка, Ігоря Шевченка, Миколи Габера, Сергія Тарути та Анатолія Гриценка.

Ще одну кандидатуру за поданням Сергія Тарути ОВК № 19 відхилила у зв’язку з тим, що подана особа не досягла 18-річного віку, а отже, не має права голосу.

ОВК у виборчому окрузі № 22 розглянула питання про відхилення кандидатур до складу дільничних виборчих комісій, які були включені у подання двох кандидатів. За допомогою комп’ютерної програми АІС «Вибори Президента України» було сформовано відомості про кратне включення кандидатур до складу ДВК. Таких кандидатур було виявлено три.

Окружна виборча комісія у територіальному окрузі № 21 постанови про відхилення кандидатур до складу ДВК не приймала.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 23:11 :09